Producenci

Warunki dostawy

Formy płatności

Płatności
W e-sklepie EasyEco możesz wybrać następujące sposoby płatności:
1. Płatności elektroniczne, które w naszym sklepie realizuje:

 

takie jak:

  • E-przelew

To łatwy,  najbardziej wygodny i popularny oraz polecany sposób zapłaty.

Usługa polega na pełnej integracji procesu płatności w sklepie internetowym z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu nie musisz ręcznie wprowadzać kwoty ani numeru zamówienia, numeru rachunku, nazwy sklepu i innych danych niezbędnych do poprawnego wykonania wpłaty, a pomyłka jest niemożliwa. Wyjątek stanowią Bank BGŻ, BNP Paribas oraz  Volkswagen Bank Direct które nie obsługują szybkich transferów - dostępny jest przelew on - line, który wymaga wpisania/przekopiowania danych przelewu.

Zalety płatności przelewem transferowym:

szybkość - przelew realizowany jest natychmiast w godzinach księgowania banku;

oszczędność - przelewy transferowe to bezprowizyjny dla Ciebie kanał płatności;

pewność - transakcje są w pełni zabezpieczone.

Możesz dokonać transakcji następującymi przelewami transferowymi

formy płatności

a także płacący przekazem/przelewem bankowym z dowolnego banku mogą szybko i bezpiecznie realizować przelewy bankowe on-line za zakupy internetowe w sklepie.

  • karta płatnicza

Płatności przy użyciu karty to bardzo popularny, łatwy i wygodny sposób zapłaty. Pozwala akceptować płatności kartą wydaną w Polsce, jak również za granicą. Dodatkowe zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo takich transakcji, a liczba osób dokonujących w ten sposób płatności stale wzrasta.

Akceptujemy płatności następującymi kartami:

  • PayPal

PayPal to kolejna forma płatności elektronicznych proponowana w naszym sklepie, dzięki której zakupy w Internecie zapewniają naszym klientom wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa.

PayPal to system sprawdzony przez miliony użytkowników na całym świecie. Doskonale spełnia oczekiwania obu stron elektronicznego handlu, czyli jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla kupujących, jak i sprzedających 

2. Płatność przelewem

To wpłata, której dokonujesz na wskazanyw wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia rachunek. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku.

Musisz jednak pamiętać, iż przy tej formie płatności realizacje zamówienia rozpocznie się dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie,płatność księgowana jest zwykle w ciągu 2 dni roboczych.

Dane do przelewu:

Easyeco sp. z o.o.

ul. Kopernika 11C/LG3

32-050 Skawina

mBank

84 1140 2004 0000 3002 7610 7508

W tytule przelewu prosimy wpisywać nr zamówienia

 

3. Płatność przy odbiorze - pobranie

Płacisz gotówką przy odbiorze towaru kurierowi lub w paczkomacie.

Jednakże musisz pamiętać, iż ta metoda płatności wiąże się wyższymi kosztami wysyłki, ponieważ w przypadku pobrania nalicza się dodatkowe koszty, których nie ma w przypadku wybrania innych form płatności.

4. Płatność przy odbiorze w punkcie

Przy odbiorze zamówionego towaru w sklepie firmowym zapłacisz gotówką lub kartą płatniczą.

Sklep znajduje się przy ulicy Kopernika 11A w Skawinie (okok Starostwa Powiatowego oraz ZSTE) i  jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17-tej oraz w sobotę od 8 do 13- tej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl