Producenci

Warunki dostawy

O firmie

"Zanim przeczytasz o misji i celach, ofercie i innych wytartych sloganach, to powiem Ci, że…

Założyłem EasyEco dlatego, że jakiś czas temu postanowiłem w swoim życiu dokonać przełomowej zmiany. Całkowicie zmieniłem sposób odżywiania. Dlaczego? O tym opowiem już w innym miejscu i czasie. Tu powiem tylko, że dzięki temu całe moje życie odmieniło się diametralnie na lepsze. I to jak za dotknięciem czarodziejskie różdżki.

Dlatego postanowiłem gorąco zachęcać jak najwięcej osób, aby i one spróbowały uczynić swoje życie bardziej wartościowym i lepszym. Aby jak najwięcej ludzi było tak szczęśliwych jak ja jestem obecnie.

Założyłem tą firmę aby ułatwić podjęcie, tej z początku trudnej decyzji, jaką jest zmiana nawyków żywieniowych, aby wspomagać i wspierać łatwy i prosty dostęp do produktów zdrowych i ekologicznych, aby poszerzać wiedzę o zdrowym żywieniu i jej praktycznym zastosowaniu, wreszcie aby wraz z Wami cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem!"

Krzysztof Janik

Prezes Zarządu

EasyEco sp. z o.o.

Misja firmy

"Kreacja i propagowanie zdrowego stylu życia jako drogi do osiągnięcia szczęścia i satysfakcji poprzez edukację, wyznaczanie nowych trendów oraz dostarczanie produktów zdrowych i ekologicznych." 

EasyEco sp. z o.o. powstała aby wyznaczyć i stosować całkowicie nowe, najwyższe standardy w dziedzinie dystrybucji zdrowej i ekologicznej żywności, edukacji w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia oraz szeroko rozumianej promocji takich postaw w społeczeństwie. 

W naszej ofercie znajdują się produkty o jak najmniejszym stopniu przetworzenia, a wiec żywność nie pozbawiona cennych składników odżywczych, witamin i minerałów. To po prostu jedzenie najbliższe naturze.

Kładziemy nacisk na dystrybucję produktów o jak najmniejszym stopniu przetworzenia - czyli żywności, która nie została pozbawiona cennych składników odżywczych. Są one najbliższe naturalnej formie jedzenia. Zawierają niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy i minerały w optymalnej postaci.

Nasze produkty to:

  • naturalność – 100% naturalnych składników,
  • brak sztucznych barwników i innych chemicznych dodatków,
  • żywność funkcjonalna.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl